KURUMSAL


Ev, iş, okul... derken zamanımızın büyük bir çoğunluğunu duvarlar arasında geçiriyoruz. Ailemizle, arkadaşlarımızla genellikle hep bu duvarlar arasında bir araya geliyoruz. Bu nedenle yaşam alanlarımızı seçerken mümkün olan en yüksek konforu sağlamaya çalışıyoruz.

Biz de EPSBLOCK ailesi olarak 2011 yılında çıktığımız yolda, insanlara daha konforlu yaşam alanları sunmayı amaçladık. Onlara düşledikleri rahatlığın imkansız olmadığını göstermeyi istedik. Yaptığımız AR-GE çalışmaları, pazar araştırmaları, ürün denemeleri sonucu emin adımlarla hedeflerimizi yakaladık. Her sorun için farklı malzeme kullanımını, farklı uygulama gerekliliklerini ortadan kaldırarak, tek bir ürünle birçok soruna çözüm getirdik.

Güvenli, enerji tasarruflu, uygulaması pratik, sürdürülebilir, maliyeti daha düşük ve daha sağlıklı EPSBLOCK'un tüm bu özellikleri ile hayallerimizdeki yaşam alanlarının temellerini atmış olduk. Ülkemizde büyük bir hızla ilerlemekte olan inşaat sektörüne yeni bir ivme kazandıracak bu ürünle son kullanıcılara da daha kaliteli bir yaşam sunduk.

Yer aldığımız her proje ile yüzlerce hayata dokunma fırsatı yakaladık. Teknolojik gelişmeler ve edindiğimiz tecrübelerle hep daha iyi işlerin altına imza atmayı amaçladık. Bugün işinde uzman yüzlerce çalışanımız, üretim tesisimiz ve alanlarında başarılı iş ortaklarımız ile daha fazlası için çalışmaya devam ediyoruz.

toplu
AR EN DE RU TR